عکاسی تبلبغاتی خلاقانه،محصول چیپس ,

دوشنبه ششم اسفند ۹۷
(0)
(0)
عکاسی تبلبغاتی خلاقانه،محصول چیپس

تبلیغات همه جا هستند. هرجایی که می رویم و در هر کاری که می کنیم با آن ها مواجه می شویم. ما در دنیایی از تبلیغات احاطه شده ایم. همه جا از صفحات کامپیوتر و تلویزیون، خیابان ها و جاده هایمان تا بسته بندی غذاهایی که می خوریم، تمامی دنیای اطراف ما پر است از تصاویری که می خواهند توجه ما را جلب کنند، اما همه موفق نمی شوند ! 

 تحقیقات نشان میدهد که تنها حدود سه درصد از این تبلیغات روی مخاطبان خود اثر میگذارند. اما اگر در میان این آشفته بازار از خلاقیت بهره ببرید و با روش های خلاقانه، هوش خود را به رخ مخاطبان بکشید قطعا در ذهن و البته قلبشان جای مهمی به خود اختصاص خواهید داد. عکاسی تبلیغاتی حرفه ای که این روزها افراد زیادی داعیه آن را دارند یکی از بسترهای فوق العاده با ظرفیت برای ابراز خلاقیت در تبلیغات است.

خلاقیت در عکاسی یعنی داشتن نگاهی که یک سوژه و یا منظره را از دید شما طوری به تصویر بکشد که حالت معمولی خود را از دست بدهد و تبدیل به یک ایده ی ناب شود . با کمی اضافه کردن خلاقیت در عکاسی ، مخاطب خود را جذب کنید و متفاوت باشید .

 

سفارشات خود را به ما بسپارید ، مارو در قلب تصویر
تماس با ما: 06 225 97-0912

گالری تصاویر محصول
تصاویر
بیشتر
مارو ، در قلب تصویر
تهران، خیابان فلسطین جنوبی، خیابان لقمان الدوله
تلفن تماس
06 225 0912-97
instagramfacebookgoogle
تمامی خدمات و محصولات این سایت، دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.
شرکت سازنده