عکاسی از جواهرات و فلزات ارزشمند ,

دوشنبه بیستم اسفند ۹۷
(0)
(0)
عکاسی از جواهرات و فلزات ارزشمند

عکاسی از جواهرات و فلزات ارزشمند یکی از چالش بر انگیز ترین موضوعات عکاسی است زیرا اندازه، طرح های مختلف، رنگ و نوع جواهرات باید به گونه نمایش داده شود که مخاطب بدون هیچ گونه ویرایش تصویر، زیبایی و جزییات جواهر را ببیند. نورپردازی، زمینه و نوع طلا و جواهر هر کدام اهمیت خاصی در عکاسی دارند.
عکاسی از این فلز ارزشمند، جواهر آلات و فلزات نظیر آن یکی از مهمترین و لذت‌ بخش ترین شاخه عکاسی صنعتی ، تبلیغاتی هنری بشمار میرود. این شاخه از عکاسی تجربه، امکانات و تجهیزات منحصر بفردی را می‌طلبد که استدیو مارو می‌تواند آنها را در اختیار مشتریان خود قراردهد.


سفارشات خود را به ما بسپارید ، مارو در قلب تصویر
تماس با ما: 06 225 97-0912
 

گالری تصاویر محصول
 عکاسی از جواهرات و فلزات ارزشمند یکی از چالش بر انگیز ترین موضوعات عکاسی است زیرا اندازه، طرح های مختلف، رنگ و نوع جواهرات باید به گونه نمایش داده شود که مخاطب بدون هیچ گونه ویرایش تصویر، زیبایی و جزییات جواهر را ببیند. نورپردازی، زمینه و نوع طلا و جواهر هر کدام اهمیت خاصی در عکاسی دارند.عکاسی از این فلز ارزشمند، جواهر آلات و فلزات نظیر آن یکی از مهمترین و لذت‌ بخش ترین شاخه عکاسی صنعتی ، تبلیغاتی هنری بشمار میرود. این شاخه از عکاسی تجربه، امکانات و تجهیزات منحصر بفردی را می‌طلبد که استدیو مارو می‌تواند آنها را در اختیار مشتریان خود قراردهد.سفارشات خود را به ما بسپارید ، مارو در قلب تصویرتماس با ما: 06 225 97-0912
تصاویر
بیشتر
مارو ، در قلب تصویر
تهران، خیابان فلسطین جنوبی، خیابان لقمان الدوله
تلفن تماس
06 225 0912-97
instagramfacebookgoogle
تمامی خدمات و محصولات این سایت، دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.
شرکت سازنده